Wpisy archiwalne w kategorii

POSTCARD

Dystans całkowity:2169.80 km (w terenie 45.00 km; 2.07%)
Czas w ruchu:105:35
Średnia prędkość:20.55 km/h
Suma podjazdów:4930 m
Suma kalorii:49717 kcal
Liczba aktywności:26
Średnio na aktywność:83.45 km i 4h 03m
Więcej statystyk

Wakacyjne refleksje

Czwartek, 30 czerwca 2022 · Komentarze(1)
Za oknem upał, w pracy wakacyjne rozluźnienie, więc naszła mnie taka refleksja na temat zbliżających się urlopów - nie zapominajcie, że to, co widać w kolorowych katalogach, najczęściej ma się nijak do tego, jak wygląda prawdziwe życie. Dlatego będąc w nowych miejscach zawsze staram się "poznać prawdę" i zejść z utartych szlaków, do czego gorąco Was zachęcam! Na zdjęciach poniżej Papua w dwóch wersjach. Jest różnica, nie? :)

Wakacje czas start

Piątek, 10 czerwca 2022 · Komentarze(0)
Przede mną tydzień urlopu gdzieś w lasach Szwajcarii Połczyńskiej :) Tymczasem na moim "blogu" wspomnienie jednego z najbardziej popularnych na świecie wakacyjnych kierunków, czyli tureckiej Kapadocji. Będąc na miejscu pewnie wielu z Was się zastanawia - warto lecieć tym balonem, czy nie?! Odpowiem krótko - zdecydowanie warto, co widać na poniższych zdjęciach!


Dzień Ziemi

Piątek, 22 kwietnia 2022 · Komentarze(0)
Dziś święto naszej planety, nie zniszczmy jej, bo drugiej nie mamy! Ze swojej strony polecam dojazdy do pracy rowerem, a nie samochodem :)

Komunikacja miejska

Czwartek, 31 marca 2022 · Komentarze(0)
Jak myślicie, ile ruskich łajb nie odwiedzi w tym roku Plage de Pampelonne?
PS Pierwszy tysiąc w tym roku pyknął :)

Komunikacja miejska

Piątek, 25 marca 2022 · Komentarze(0)
Tyle złego się wokół dzieje, że dla równowagi chyba wrócę do publikowania zdjęć z "lepszych" czasów. Północna Fryzja wprost emanuje spokojem - ciepły sweter, kubek gorącej kawy i można gapić się w morze do końca dnia. No chyba, że akurat jest odpływ, to nie ma na co się gapić ;)