rowerowe historie

daVe
Summer chill out Kategoria > 50, Edge 520, Foto
Piątek, 14 sierpnia 2020 Komentarze: 0
Dystans51.29 km
Teren45.00 km
Czas02:16
Podjazdy 93 m
SprzętChińczyk
Vśrednia22.63 km/h
Vmax35.28 km/h
Tętnośr.135
Tętnomax181
Kalorie 1311 kcal
Temp.28.0 °C
Więcej danych
Ostatni dzień wolnego w pracy, więc było pewne, że choć chwilę spędzę na rowerze. Kierunek - Las Rędziński i okolice. Cień oraz chłód od wszechobecnej tam wody były wyjątkowo przyjemne. Generalnie luźne kręcenie, poza jednym wyjątkiem - atakiem na KOM'a wzdłuż Odry (Ninja vs Poison Grass 4.4km). Do 1 miejsca brakło 9 sekund, co biorąc pod uwagę, że od poprzedniego wyniku poprawiłem się o 59 sekund jest do zrobienia - jeszcze w tym roku będzie mój! :) Reszta trasy to wakacyjny luz, trochę eksploracji nowych ścieżek, przebijanie przez krzaczory oraz elementy krajoznawcze - ostatnie zdjęcie to nieczynna już przepompownia ścieków Rędzin - pompowała miejskie ścieki na pola irygacyjne, na których dochodziło do naturalnego oczyszczania ścieków, po czym "czysta" woda wracała wieloma kanałami do Odry. Hmmmm... ciekawie to było rozwiązane...Trasa: Różanka - Las Rędziński - Kopalnia Paniowice - Lesica - Rędzin - Las Osobowicki - Różanka

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy.
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa ibezm
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]

PARĘ SŁÓW O MNIE

Cześć, jestem Dawid z miasta Wrocław!

Nikt pewnie nie uwierzy, ale jako dziecko nie chciałem jeździć na rowerze. Za to w 2009 roku wystartowałem w pierwszych zawodach MTB. Wyszukuję nietypowe kategorie, w których walczę o zwycięstwo. Rywalizacja jest dla mnie ważna, ale ostatnio częściej wybieram "kolarstwo romantyczne". Na co dzień lycrę zamieniam na wojskowy mundur.

78165.85

KILOMETRÓW NA BLOGU

20105.00

KILOMETRÓW W TERENIE

22.18 km/h

ŚREDNIA PRĘDKOŚĆ

150d 08h 09m

CZAS NA ROWERZE

MOJE ROWERY

CHIŃCZYK

Spełnienie marzeń o karbonowym 29er. Początkowo miał to być niemiecki Canyon, ale z powodu wpadki przy jego zakupie, zdecydowałem się na chińczyka od Marka K. Podczas składania plan był prosty - budujemy rower do ścigania, ale nie bez kompromisów. Oprócz wagi liczyła się przede wszystkim trwałość, uniwersalność i wygoda. Tym sposobem minimalnie przekroczyliśmy 10 kg, ale wyszło super.

 • Karbonowa rama Flyxii FR-216
 • RockShox SID XX World Cup
 • Osprzęt Deore XT M8000
 • Koła DT 350 + DT XR331 + DT Champion

GRIZZLY

Zakup długo chodził mi po głowie, ale pojawiały się myśli, że te gravele to tylko chwilowa moda itp.... Jeszcze zbyt wcześnie, aby wydawać ostateczny werdykt, ale wydaje mi się, że zamiana szosy na szutrówkę to był jednak strzał w dziesiątkę!

 • Ameliniowa rama Canyon Grizl 6
 • Osprzęt GRX RX400 (46/30 + 11/34)
 • Koła DT Swiss Gravel LN

LAWINKA

Jesteśmy razem od lipca '07. Była to miłość od pierwszego wejrzenia, trwa do dzisiaj :) Początkowo robiła za sprzęt do ścigania, teraz katuję ją na całorocznych dojazdach do pracy. Od kilku lat obwieszona błotnikowo-bagażnikowym szpejem. Nawet dziecko w foteliku wozi!

 • Rama GT Avalanche 2.0
 • RockShox Reba SL
 • Napęd Deore XT M770
 • Hamulce Formula RX
 • Koła Deore XT