Śladem Gogola w Wyrzysku

Sobota, 7 maja 2016 · Komentarze(3)
Kategoria > 50, Edge 520, Foto
CADavg: 83 rpm | Garmin Connect | Zielona Góra - Dębowa Góra - Bąkowo - Krostkowo - Nieżychówko - Rzęszkowo - Zielona Góra - Dębowa Góra - Bąkowo - Krostkowo - Nieżychówko - Rzęszkowo - Zielona Góra

Z powodu jutrzejszej służby spędzam pierwszy od czterech miesięcy weekend w Bydgoszczy. Z tej okazji musiałem dzisiejszy dzień jakoś uczcić i wybrałem na tą okoliczność gogolowy Wyrzysk :) Nigdy tam nie startowałem, a słyszałem, że parę pagórków jest, więc pojechałem spróbować. Zrobiłem dwie pętle, czyli maratonowe mega. Momentami miałem problemy nawigacyjne, zwłaszcza w dwóch miejscach, gdzie las/pole ogrodzono siatką, ale dałem radę przeskoczyć przez nią z rowerem ;) Trasa bardzo fajna, no może poza polnymi odcinkami (ratowały je super widoczki na okolicę).


Najciekawszy był oczywiście rezerwat Zielona Góra oraz  Dębowa Góra. Sporo podjazdów i zjazdów, mnóstwo zakrętów i jeszcze więcej zwierzyny - sarny, dziki i ogrom ptactwa. Dawno nie byłem w tak "dzikiej" okolicy, co potęgował fakt, że byłem chyba jedynym kolarzem w promieniu paręnastu kilometrów ;)


Komentarze (3)

Czytałem, że w tym roku ma być jeszcze ciekawiej! Jeśli nic się nie zmieni to będę 5 czerwca. Tylko, że ze mną to różnie bywa... ;)

daVe 21:06 poniedziałek, 9 maja 2016

Dawidzie, a jedziesz tam 5 czerwca ?
Mawiają że w tegorocznej edycji ma być mniej jazdy przez pola, a więcej po stokach owego wzniesienia :)

JPbike 20:10 poniedziałek, 9 maja 2016

Fajnie, a mi niestety termin nie pasuje....

krzychuuu86 06:51 niedziela, 8 maja 2016
Wpisz dwa pierwsze znaki ze słowa acyse

Dozwolone znaczniki [b][/b] i [url=http://adres][/url]