rowerowe historie

daVe
Żądłem w ucho Kategoria > 50, Foto, Android GPS
Poniedziałek, 24 sierpnia 2015 Komentarze: 2
Dystans56.63 km
Czas01:49
Podjazdy330 m
SprzętWilma
Vśrednia31.17 km/h
Vmax50.16 km/h
Temp.26.0 °C
Więcej danych
Karolin - Kicin - Czerwonak - Owińska - Biedrusko - Złotniki - Kiekrz - Golęcin - Mieszka I - Garbary - Malta - Karolin 

W kask już  kiedyś pszczołę złapałem, ale w ucho jeszcze nie... Oczywiście nie omieszkała mnie przy okazji upier***. Wydłubałem żądło, trochę poprzeklinałem pod nosem i pojechałem dalej, bo trening się sam nie zrobi! :) Mimo dość spokojnej jazdy medalików na stravie nałapałem, że ho ho. Niestety, KOMa żadnego :(

Na pocieszenie widoczek na Dolinę Rybiego Potoku (a więc i Moko oczywiście) z Mięguszowieckiej Przełęczy pod Chłopkiem :)


Komentarze

daVe 13:44 wtorek, 25 sierpnia 2015
Fakt, powienienem się cieszyć, ale nie do końca, bo dzisiaj jest o wiele gorzej niż wczoraj. Ucho mi spuchło, głowa boli i gorzej słyszę... Głupie robale!
grigor86 19:45 poniedziałek, 24 sierpnia 2015
Ciesz się, że to nie był szerszeń :-)
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz dwa pierwsze znaki ze słowa denat
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]

PARĘ SŁÓW O MNIE

Cześć, jestem Dawid z miasta Wrocław!

Nikt pewnie nie uwierzy, ale jako dziecko nie chciałem jeździć na rowerze. Za to w 2009 roku wystartowałem w pierwszych zawodach MTB. Wyszukuję nietypowe kategorie, w których walczę o zwycięstwo. Rywalizacja jest dla mnie ważna, ale ostatnio częściej wybieram "kolarstwo romantyczne". Na co dzień lycrę zamieniam na wojskowy mundur.

78583.28

KILOMETRÓW NA BLOGU

20250.00

KILOMETRÓW W TERENIE

22.19 km/h

ŚREDNIA PRĘDKOŚĆ

151d 01h 35m

CZAS NA ROWERZE

MOJE ROWERY

CHIŃCZYK

Spełnienie marzeń o karbonowym 29er. Początkowo miał to być niemiecki Canyon, ale z powodu wpadki przy jego zakupie, zdecydowałem się na chińczyka od Marka K. Podczas składania plan był prosty - budujemy rower do ścigania, ale nie bez kompromisów. Oprócz wagi liczyła się przede wszystkim trwałość, uniwersalność i wygoda. Tym sposobem minimalnie przekroczyliśmy 10 kg, ale wyszło super.

 • Karbonowa rama Flyxii FR-216
 • RockShox SID XX World Cup
 • Osprzęt Deore XT M8000
 • Koła DT 350 + DT XR331 + DT Champion

GRIZZLY

Zakup długo chodził mi po głowie, ale pojawiały się myśli, że te gravele to tylko chwilowa moda itp.... Jeszcze zbyt wcześnie, aby wydawać ostateczny werdykt, ale wydaje mi się, że zamiana szosy na szutrówkę to był jednak strzał w dziesiątkę!

 • Ameliniowa rama Canyon Grizl 6
 • Osprzęt GRX RX400 (46/30 + 11/34)
 • Koła DT Swiss Gravel LN

LAWINKA

Jesteśmy razem od lipca '07. Była to miłość od pierwszego wejrzenia, trwa do dzisiaj :) Początkowo robiła za sprzęt do ścigania, teraz katuję ją na całorocznych dojazdach do pracy. Od kilku lat obwieszona błotnikowo-bagażnikowym szpejem. Nawet dziecko w foteliku wozi!

 • Rama GT Avalanche 2.0
 • RockShox Reba SL
 • Napęd Deore XT M770
 • Hamulce Formula RX
 • Koła Deore XT