rowerowe historie

daVe
Vmax Kategoria Android GPS, Foto
Poniedziałek, 1 września 2014 Komentarze: 2
Dystans47.91 km
Czas01:30
Podjazdy281 m
SprzętWilma
Vśrednia31.94 km/h
Vmax71.66 km/h
Temp.15.0 °C
Więcej danych
Leśne - Myślęcinek - Niemcz - Jagodowo - Borówno - Aleksandrowo - Strzelce Górne - Strzelece Dolne - Jarużyn - Żołędowo - Niemcz - Myślęcinek - Leśne

Żebyście wiedzieli, jak mi się nie chciało wyjść z domu... Deszczowo, pochmurnie i ogólnie pogoda do kitu. No ale nie było wyjścia ;) Początkowo miałem robić podjazdy na Hipicznej, ale na północy zaczęło się przejaśniać, więc poleciałem na Borówno. To była bardzo dobra decyzja - asfalty były tam już prawie suche. Starałem się cisnąć w miarę mocno, w Strzelcach Górnych lekko łapałem wiatr w plecy, więc stwierdziłem, że na zjeździe dokręcę :) Tak też udało się pobić mój rekord prędkości ever! Po raz kolejny na Kujawach! Z tej okazji Wilma dostała w domu gorącą kąpiel a Wam wstawię zdjęcie konia trojańskiego, którego dotykał Brad Pitt :p


Komentarze

daVe 14:39 wtorek, 2 września 2014
Hehe, wiedziałem że się spodoba ;) Można obejrzeć samemu, parkuje tuż przy granicy... azjatycko-europejskiej ;) Dokładnie tutaj.
JoannaZygmunta 10:13 wtorek, 2 września 2014
ja!!!! Nie będę mogła spać! Konia - dotykał Brad Pitt ;)
BTW Fajny ten koń, gdzie parkuje?
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa ciwka
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]

PARĘ SŁÓW O MNIE

Cześć, jestem Dawid z miasta Wrocław!

Nikt pewnie nie uwierzy, ale jako dziecko nie chciałem jeździć na rowerze. Za to w 2009 roku wystartowałem w pierwszych zawodach MTB. Wyszukuję nietypowe kategorie, w których walczę o zwycięstwo. Rywalizacja jest dla mnie ważna, ale ostatnio częściej wybieram "kolarstwo romantyczne". Na co dzień lycrę zamieniam na wojskowy mundur.

78516.47

KILOMETRÓW NA BLOGU

20220.00

KILOMETRÓW W TERENIE

22.18 km/h

ŚREDNIA PRĘDKOŚĆ

150d 22h 48m

CZAS NA ROWERZE

MOJE ROWERY

CHIŃCZYK

Spełnienie marzeń o karbonowym 29er. Początkowo miał to być niemiecki Canyon, ale z powodu wpadki przy jego zakupie, zdecydowałem się na chińczyka od Marka K. Podczas składania plan był prosty - budujemy rower do ścigania, ale nie bez kompromisów. Oprócz wagi liczyła się przede wszystkim trwałość, uniwersalność i wygoda. Tym sposobem minimalnie przekroczyliśmy 10 kg, ale wyszło super.

 • Karbonowa rama Flyxii FR-216
 • RockShox SID XX World Cup
 • Osprzęt Deore XT M8000
 • Koła DT 350 + DT XR331 + DT Champion

GRIZZLY

Zakup długo chodził mi po głowie, ale pojawiały się myśli, że te gravele to tylko chwilowa moda itp.... Jeszcze zbyt wcześnie, aby wydawać ostateczny werdykt, ale wydaje mi się, że zamiana szosy na szutrówkę to był jednak strzał w dziesiątkę!

 • Ameliniowa rama Canyon Grizl 6
 • Osprzęt GRX RX400 (46/30 + 11/34)
 • Koła DT Swiss Gravel LN

LAWINKA

Jesteśmy razem od lipca '07. Była to miłość od pierwszego wejrzenia, trwa do dzisiaj :) Początkowo robiła za sprzęt do ścigania, teraz katuję ją na całorocznych dojazdach do pracy. Od kilku lat obwieszona błotnikowo-bagażnikowym szpejem. Nawet dziecko w foteliku wozi!

 • Rama GT Avalanche 2.0
 • RockShox Reba SL
 • Napęd Deore XT M770
 • Hamulce Formula RX
 • Koła Deore XT