rowerowe historie

daVe
Jakby się ktoś pytał - żyję!
Wtorek, 8 czerwca 2010 Komentarze: 1
Dystans31.64 km
Teren1.00 km
Czas01:38
SprzętLawinka
Vśrednia19.37 km/h
Vmax43.40 km/h
Temp.20.0 °C
Więcej danych
Dom - Coll. Wrzoska - Coll. Chemicum - Stary Rynek - Cytadela - Coll. Chemicum - Dom

Dawno mnie tu nie było :) Wszystko przez brak czasu... i zdrowia - przeziębienie jeszcze mnie nie puściło. Oprócz tego zacząłem kuć kolanko kwasem hialuronowym a przez to też się kiepsko jeździ (tak podejrzewam, nie próbowałem ;) Przez najbliższe dni/tygodnie/miesiące pewnie nie będzie lepiej... Termin obrony pracy już wyznaczony. Plany na wakacje, chciał, nie chciał, są... Niestety - rower chwilowo nie jest na pierwszym miejscu... ;(

No ale nie ma co się smucić! Czasami nawet spokojne bujanie się po Cytadeli przynosi mnóstwo adrenaliny - miałem niezłego farta dzisiaj, że nie przeleciałem przez kierownicę na, wydawałoby się, łagodnym zjeździe :)

Komentarze

KikapuRider 11:55 środa, 9 czerwca 2010
a właśnie.... żyjesz? :P
mi też na rower czasu stedty-niestety brakuje, ale co zrobić, są ważne i ważniejsze sprawy, taki life;)
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz dwa pierwsze znaki ze słowa azyci
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]

PARĘ SŁÓW O MNIE

Cześć, jestem Dawid z miasta Wrocław!

Nikt pewnie nie uwierzy, ale jako dziecko nie chciałem jeździć na rowerze. Za to w 2009 roku wystartowałem w pierwszych zawodach MTB. Wyszukuję nietypowe kategorie, w których walczę o zwycięstwo. Rywalizacja jest dla mnie ważna, ale ostatnio częściej wybieram "kolarstwo romantyczne". Na co dzień lycrę zamieniam na wojskowy mundur.

78165.85

KILOMETRÓW NA BLOGU

20105.00

KILOMETRÓW W TERENIE

22.18 km/h

ŚREDNIA PRĘDKOŚĆ

150d 08h 09m

CZAS NA ROWERZE

MOJE ROWERY

CHIŃCZYK

Spełnienie marzeń o karbonowym 29er. Początkowo miał to być niemiecki Canyon, ale z powodu wpadki przy jego zakupie, zdecydowałem się na chińczyka od Marka K. Podczas składania plan był prosty - budujemy rower do ścigania, ale nie bez kompromisów. Oprócz wagi liczyła się przede wszystkim trwałość, uniwersalność i wygoda. Tym sposobem minimalnie przekroczyliśmy 10 kg, ale wyszło super.

 • Karbonowa rama Flyxii FR-216
 • RockShox SID XX World Cup
 • Osprzęt Deore XT M8000
 • Koła DT 350 + DT XR331 + DT Champion

GRIZZLY

Zakup długo chodził mi po głowie, ale pojawiały się myśli, że te gravele to tylko chwilowa moda itp.... Jeszcze zbyt wcześnie, aby wydawać ostateczny werdykt, ale wydaje mi się, że zamiana szosy na szutrówkę to był jednak strzał w dziesiątkę!

 • Ameliniowa rama Canyon Grizl 6
 • Osprzęt GRX RX400 (46/30 + 11/34)
 • Koła DT Swiss Gravel LN

LAWINKA

Jesteśmy razem od lipca '07. Była to miłość od pierwszego wejrzenia, trwa do dzisiaj :) Początkowo robiła za sprzęt do ścigania, teraz katuję ją na całorocznych dojazdach do pracy. Od kilku lat obwieszona błotnikowo-bagażnikowym szpejem. Nawet dziecko w foteliku wozi!

 • Rama GT Avalanche 2.0
 • RockShox Reba SL
 • Napęd Deore XT M770
 • Hamulce Formula RX
 • Koła Deore XT