rowerowe historie

daVe
Single z Twomark Sport Kategoria > 50, Edge 520, Foto
Niedziela, 14 stycznia 2018 Komentarze: 0
Dystans64.07 km
Teren40.00 km
Czas03:13
Podjazdy316 m
SprzętChińczyk
Vśrednia19.92 km/h
Vmax41.60 km/h
Tętnośr.145
Tętnomax185
Kalorie 1794 kcal
Temp.-2.6 °C
Więcej danych
CADavg: 81 rpm | Garmin Connect | Koszarowa - Most Milenijny - Legnicka piłka - Nowe Żerniki - Stabłowice - singiel na Marszowicach - Wiśniowa Góra - single Wojnowice - Żurawiniec - Park Leśnicki - Nowe Żerniki - Legnicka piłka - Most Milenijny - Koszarowa

W taką pogodę trudno samotnie wybrać się na dłuższe kręcenie, więc z chęcią skorzystałem z okazji wspólnego wypadu z Twomark Sport, o którym hucznie ogłosili na fejsie. Mimo lekkiego mrozu na starcie pojawiło się dziewięć osób, więc całkiem spoko
(foto by: Filip B.)


Kierunek: single koło Wojnowic. Dla mnie zupełna abstrakcja, bo nigdy nawet się nie zbliżyłem do tamtych okolic. Ponoć wrocławski bike maraton się po nich kręci, ale tego nie dane mi było jeszcze sprawdzić... Współwypadowicze również nie znali dobrze tamtych rejonów, ale ktoś miał wgranego tracka, więc była nadzieja, że trafimy. No i niby trafiliśmy, ale jak to z trackiem bywa, w lesie poprzecinanym wieloma ścieżkami, między zwalonymi drzewami itp. garmin nie działa idealnie, więc trochę błądzenia było ;) W międzyczasie odpadł z naszej grupy jeden z chłopaków. Później w sumie też ktoś spuchł, więc widać, że bardzo wolno nie było. Ogólnie to było wszystko - podjazdy, trochę zmarzniętych kolein, ale i całkiem lepkiej gliny, pogaduchy, podjazdy a na koniec zerwany łańcuch u Piotra z 64-sto. Byłbym zapomniał... przed domem złapała mnie taka bomba, że do mieszkania na trzy razy wchodziłem ;) Fajnie było! (foto by: Filip B.)

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy.
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz dwa pierwsze znaki ze słowa asasi
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]

PARĘ SŁÓW O MNIE

Cześć, jestem Dawid z miasta Wrocław!

Nikt pewnie nie uwierzy, ale jako dziecko nie chciałem jeździć na rowerze. Za to w 2009 roku wystartowałem w pierwszych zawodach MTB. Wyszukuję nietypowe kategorie, w których walczę o zwycięstwo. Rywalizacja jest dla mnie ważna, ale ostatnio częściej wybieram "kolarstwo romantyczne". Na co dzień lycrę zamieniam na wojskowy mundur.

78165.85

KILOMETRÓW NA BLOGU

20105.00

KILOMETRÓW W TERENIE

22.18 km/h

ŚREDNIA PRĘDKOŚĆ

150d 08h 09m

CZAS NA ROWERZE

MOJE ROWERY

CHIŃCZYK

Spełnienie marzeń o karbonowym 29er. Początkowo miał to być niemiecki Canyon, ale z powodu wpadki przy jego zakupie, zdecydowałem się na chińczyka od Marka K. Podczas składania plan był prosty - budujemy rower do ścigania, ale nie bez kompromisów. Oprócz wagi liczyła się przede wszystkim trwałość, uniwersalność i wygoda. Tym sposobem minimalnie przekroczyliśmy 10 kg, ale wyszło super.

 • Karbonowa rama Flyxii FR-216
 • RockShox SID XX World Cup
 • Osprzęt Deore XT M8000
 • Koła DT 350 + DT XR331 + DT Champion

GRIZZLY

Zakup długo chodził mi po głowie, ale pojawiały się myśli, że te gravele to tylko chwilowa moda itp.... Jeszcze zbyt wcześnie, aby wydawać ostateczny werdykt, ale wydaje mi się, że zamiana szosy na szutrówkę to był jednak strzał w dziesiątkę!

 • Ameliniowa rama Canyon Grizl 6
 • Osprzęt GRX RX400 (46/30 + 11/34)
 • Koła DT Swiss Gravel LN

LAWINKA

Jesteśmy razem od lipca '07. Była to miłość od pierwszego wejrzenia, trwa do dzisiaj :) Początkowo robiła za sprzęt do ścigania, teraz katuję ją na całorocznych dojazdach do pracy. Od kilku lat obwieszona błotnikowo-bagażnikowym szpejem. Nawet dziecko w foteliku wozi!

 • Rama GT Avalanche 2.0
 • RockShox Reba SL
 • Napęd Deore XT M770
 • Hamulce Formula RX
 • Koła Deore XT